Aplikacje webowe na WordPress

Dostępne z każdej strony

Zaopiekuj się swoim klientem z dowolnej strony

Możesz usprawnić pracę w firmie dzięki automatyzacji procesów. Możesz ułatwić kontakt klientowi dzięki zwiększeniu dostępności. Możesz rozwijać firmę dzięki skalowalności rozwiązań. Aplikacje webowe sprawdzają się w każdej branży. Pozwalają na cyfryzacje procesów podnosząc wydajność i niezawodność pracy. Pomagają budować relacje z klientami, utrzymywać kontakt i błyskawicznie przekazywać informacje oraz różnorakie treści. Nie muszą też być bardzo drogie. Jeśli masz ograniczony budżet możesz zacząć z aplikacjami opartymi o system WordPress. 

Co zyskujesz?

Dostępność

Ty lub twój klient macie dostęp do informacji czy zasobów systemu bez względu na miejsce - potrzeba jedynie "zasięgu" Internetu - chociaż i temu można zaradzić, gdy czasowo go zabraknie.

Elastyczność

Aplikacja webowa może się zmieniać w zależności od Twoich potrzeb. Zazwyczaj są to rozwiązania modułowe, które pozwalają dodawać nowe funkcje lub wygaszać dotychczasowe, które się nie sprawdziły. I to bez uszczerbku dla reszty systemu.

Skalowalność

Aplikacja może "rosnąć" wraz z Twoją firmą. Dotyczy to zarówno rozwoju ilościowego (większy ruch, ilość obsługiwanych klientów) jak i jakościowego - rozwój produktu, usług.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane są regularnie kopiowane, a kopie przechowywane w innym (jednym lub kilku) miejscu. To zapewnia bezpieczeństwo danych i możliwość odtworzenia samej aplikacji lub historii w przypadku sytuacji kryzysowych.

Aplikacje webowe oparte o WordPress:

Systemy rezerwacji

Umożliwiają rezerwację noclegów, samochodów lub innego sprzętu, wizyt czy spotkań. Systemy mogą być zintegrowane z bramkami do płatności, kalendarzami Google czy Outlook, bramkami SMS, systemami do mailingu lub innymi systemami rezerwacji - w przypadku branży hotelowej np. z OTA.

Portale z ogłoszeniami

Służą do zamieszczania ogłoszeń z dowolnej dziedziny życia. W zależności od przyjętego modelu biznesowego mogą to być ogłoszenia bezpłatne, płatne, płatne wyróżnienia, itp. Także same płatności mogą być realizowane jako np. miesięczna subskrypcja lub płatności jednorazowe.

Strona z katalogiem i stacjonarną obsługą zamówień

Takie strony sprawdzą się np. w branży gastronomicznej. Pozwalają na prezentację asortymentu wraz z pełna prezentacją produktów i np. ich wariantów. Obsługa może przyjąć zamówienie zarówno online jak i stacjonarnie i przekazać je do dalszej realizacji. Dla ułatwienia obsługi zamówień panel użytkownika można zrealizować w formie systemu POS.

Sprzedaż i obsługa szkoleń

E-learning rozwija się niezwykle prężnie i obejmuje coraz nowsze branże oraz formy. Aplikacje oparte o WordPressa oferują wiele przydatnych rozwiązań - sprzedaż szkoleń, realizacja szkoleń online, rozliczanie subskrypcyjne i jednorazowe, zachęty i zniżki cenowe. Możliwość połączenia ze sklepem internetowym i sprzedażą np. materiałów do szkoleń, akcesoriów itp.

Konfiguratory i kalkulatory

Chcesz ułatwić klientowi kontakt, np. dając mu możliwość wstępnej wyceny usługi, lub konfiguracji ilości produktów (jeśli ich ilość zależy od powierzchni, objętości czy innej wielkości). W tym celu zamieszczamy na stronie konfigurator, który docelowo może także służyć jako podstawa do zakupu online. Dzięki temu klient w prosty sposób wyliczy, ile sztuk danego produktu musi zakupić na swoje potrzeby.

Jak zacząć współpracę?

Podaj swój kontakt, a oddzwonimy umówić niezobowiazujacą konsultację. 

Kilka kroków
do Twojego spokoju

Pokaż swoją dobrą stronę

Znajdziesz nas

Pruszcz Gdański
Waląga 10/2

Zadzwoń

+48 500 097 971

Napisz

adwebs@adwebs.pl

Zostaw namiar - skontaktujemy się